17 czerwca 2019 10:32 | Ogłoszenia

Projekt "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka”

Informujemy, że we wrześniu br. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie planuje nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2019/2020.

W załączeniu przekazujemy dokumenty informujące o projekcie:

1. List od Marszałka Województwa Mazowieckiego
  2. Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów w roku szkolnym 2019/2020
  3. Plakat projektu

Przesłane materiały zawierają szczegółowe informacje dotyczące warunków aplikowania o przyznanie stypendium.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami telefonów wskazanymi na przesłanym plakacie.

Więcej informacji o projekcie możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej pod adresem: https://stypendia.oeiizk.waw.pl/.