04 września 2018 19:58 | Dla rodziców

Zaproszenie na warsztaty dla kl. IV

Dzień dobry,
w załączniku poniżej przesyłam  ciekawą ofertę zajęć matematycznych dla uzdolnionych uczniów klas IV  z ramienia Stowarzyszenia Inicjatyw Edukacyjnych "Delta" i  Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku.
Zwracam się z prośbą o przekazanie oferty dzieciom i ich rodzicom.

Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych DELTA we współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku
zaprasza
uczniów klas IV szkół podstawowych
na fascynujące, bezpłatne zajęcia w ramach projektu

WY(GRA)MY W MYŚLENIE. ZDOLNY UCZEŃ W ŚWIECIE KREATYWNYCH GIER MATEMATYCZNYCH

W programie:

·        26-godzinne warsztaty z wykorzystaniem gier strategicznych i strukturalnych, układanek przestrzennych, interaktywnych aplikacji, programów do tworzenia gier komputerowych, łamigłówek matematycznych i logicznych.

·        Wycieczka do Łodzi do Centrum Nauki „Experymentarium”.

·         Zajęcia otwarte dla rówieśników zorganizowanie wspólnie z uczestnikami projektu "Dnia gier i łamigłówek".

Szczegóły projektu w załączniku.

Marzenna Kuć

konsultant ds. matematyki fizyki