Rusza nabór na rok szkolny 2018/19 do Samorządowego Przedszkola i kl. I Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Ciachcinie - szczegóły w zakładce Rekrutacja

06 listopada 2017 17:05 | Dla rodziców

Ubezpieczenie NNW 2017/18

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,  informuję, że Zespół Szkół Nr 2 w Ciachcinie w roku szkolnym 2017/18, zgodnie z wyborem Rady Rodziców podpisał umowę zawarcia ubezpieczenia NNW EDU PLUS z firmą InterRisk.

W związku z powyższym, szkoła nie uczestniczy w zgłaszaniu szkód objętych zakresem ubezpieczenia jak również nie ponosi odpowiedzialności za ich wypłatę.

Każdy z Rodziców/Opiekunów dzieci otrzymał ofertę grupowego ubezpieczenia, ogólne warunki ubezpieczenia oraz Certyfikat z numerem polisy, z którymi ma obowiązek zapoznać się.

Szkody należy zgłaszać wyłącznie na niżej podany numer infolinii InterRisk: 22 212 20 12