23 czerwca 2019 21:02 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

29 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem hymnów: państwowego i szkolnego. Pani Wicedyrektor Monika Sieradzka przywitała rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów, a następnie dokonała podsumowania wyników nauczania. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród w imieniu Pana wójta gminy Bielsk Józefa Jerzego Rozkosza dla najlepszych uczniów, którzy osiągnęli średnią powyżej 5,00. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Adam Papieżyński - kl II, Michała Pochwatka - kl. IVa, Jan Kwasiborski - kl. IVa, Wiktoria Nowakowska - kl. V, Patryk Różański - kl. VIIb.  Uczniowie otrzymali również nagrody od pana wójta za szczególne osiągnięcia m.in. w sporcie czy muzyce. Pani wicedyrektor wręczyła Listy gratulacyjne dla rodziców nagrodzonych dzieci za trud włożony w proces wychowawczy. Następnie p. Sieradzka wręczyła nagrody książkowe dla najlepszych uczniów wraz ze świadectwem z wyróżnieniem, dyplomy za wzorową frekwencję oraz Nobelki dla: Mikołaja Rajewskiego w kategorii "Młody Einstein", Michała Pochwatki w kategorii "Najlepszy recytator", Karoliny Grabowskiej i Patryka Różańskiego w kategorii "Rekordzista konkursowy".

Wręczono podziękowania rodzicom za pomoc na rzecz klasy i szkoły: pani Agnieszce Pomorskiej, p. Justynie Mioduskiej, państwu Grabowskim oraz p. Monice Różańskiej.

Drugą część akademii uświetniło  krótkie przedstawienie uczniów klas III przygotowane przez p. A. Dąbrowską oraz p. G. Lelińskiego.

Na zakończenie pani wicedyrektor życzyła wszystkim słonecznych, pięknych i bezpiecznych wakacji.

Zdjęcia: