Rok 2017/2018 rokiem Władysława Reymonta::Szkoła zrealizowała projekty: Dziecięca Akademia Przyszłości oraz Otwarte Przedszkola.::Szkoła wzięła udział w projekcie "Moja przyszłość"

11 lutego 2018 20:37 | Aktualności

Szkolenie dla rodziców

Rodzicu, nie zwlekaj z rozmową ze swoim dzieckiem!

Pamiętaj, że czas zawsze jest w takich kwestiach bardzo ważny. Rodzice często odkładają rozmowę na ten temat, bo nie sądzą, że ten problem może dotyczyć tak jeszcze młodego człowieka! Tymczasem w gimnazjum już wszystkie dzieci potrafią wymienić przynajmniej kilka rodzajów narkotyków i opisać, jak wyglądają. Z książek się tego nie dowiedziały. Ich edukacja zaczęła się już w podstawówce. Im więc wcześniej będziesz wiedział, jak rozmawiać z dzieckiem o narkotykach, tym lepiej. Jesteś rodzicem, musisz być odpowiedzialny i musisz zacząć takie rozmowy z dzieckiem w jego bardzo młodym wieku, to ty musisz przede wszystkim wyedukować swoje dziecko, jeszcze zanim zacznie się jego „edukacja społeczna” w tym temacie.