Rok 2017/2018 rokiem Władysława Reymonta::Szkoła zrealizowała projekty: Dziecięca Akademia Przyszłości oraz Otwarte Przedszkola.::Szkoła wzięła udział w projekcie "Moja przyszłość"

10 stycznia 2018 16:24 | Aktualności

Lew Honorek przed feriami zimowymi

Bardzo miło było nam ponownie gościć przedstawicieli Straży Miejskiej.  W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Lew Honorek i ciocia Agnieszka zapoznali uczniów z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego. Zaapelowali o rozwagę w trakcie zabaw na śniegu i lodzie. Omówili również zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców, jak również ostrzegli dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Na koniec dzieci obdarowane zostały kolorowankami i słodkim upominkiem. Serdecznie dziękujemy za interesujące zajęcia i zapraszamy ponownie!

Lew Honorek 10.01.18