Rusza nabór na rok szkolny 2018/19 do Samorządowego Przedszkola i kl. I Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Ciachcinie - szczegóły w zakładce Rekrutacja

10 stycznia 2018 16:24 | Aktualności

Lew Honorek przed feriami zimowymi

Bardzo miło było nam ponownie gościć przedstawicieli Straży Miejskiej.  W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Lew Honorek i ciocia Agnieszka zapoznali uczniów z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego. Zaapelowali o rozwagę w trakcie zabaw na śniegu i lodzie. Omówili również zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców, jak również ostrzegli dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Na koniec dzieci obdarowane zostały kolorowankami i słodkim upominkiem. Serdecznie dziękujemy za interesujące zajęcia i zapraszamy ponownie!

Lew Honorek 10.01.18