Rusza nabór na rok szkolny 2018/19 do Samorządowego Przedszkola i kl. I Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Ciachcinie - szczegóły w zakładce Rekrutacja

19 grudnia 2017 18:18 | Aktualności

VII gminny konkurs kolęd i pastorałek w Zągotach

Śpiewanie kolęd i pastorałek to jedna z czynności, która bardzo mocno kojarzy nam się ze świętami Bożego Narodzenia. Aby wprowadzić wyjątkowy, świąteczny nastrój w  Zespole Szkól nr 4 w Zągotach odbył się VII gminny konkurs kolęd i pastorałek. Naszą szkołę reprezentował zespół muzyczny prowadzony przez niezawodnego Pana Grzegorza Lelińskiego. Występ naszych uczniów został wysoko nagrodzony.  W kategorii klas I-III uczennica  Kinga Dzięgielewska zajęła I miejsce. Również Natalia Łakomiec, w kategorii klas IV – VII zajęła zaszczytne pierwsze miejsce. Solistom towarzyszył zespół muzyczny w składzie Wiktor Mędrek - gitara basowa, Julia Dróżdż –cajón.

Serdecznie gratulujemy otrzymanych nagród i udanych prezentacji!

Zdjęcia: