Rusza nabór na rok szkolny 2018/19 do Samorządowego Przedszkola i kl. I Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Ciachcinie - szczegóły w zakładce Rekrutacja

19 grudnia 2017 18:07 | Aktualności

,,ZOSTAŃ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!"

W naszej szkole po raz czwarty odbyła się akcja w ramach wolontariatu pracowniczego PKN ORLEN S.A. "Zostań pomocnikiem św. Mikołaja", którego koordynatorem był p. Adam Kwasiborski. Dzięki ludziom dobrej woli, o wielkich sercach dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej otrzymały wymarzone prezenty. Na twarzach obdarowanych dzieci widać było szczęście i radość.
W świąteczny nastrój wprowadził nas krótki występ w wykonaniu: śpiew - Natalia Łakomiec i Kinga Dzięgielewska, gra na gitarze - Wiktor Mędrek i Julia Dróżdż. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był Pan Grzegorz Leliński.

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Zdjęcia: