Rusza nabór na rok szkolny 2018/19 do Samorządowego Przedszkola i kl. I Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Ciachcinie - szczegóły w zakładce Rekrutacja

12 grudnia 2017 20:28 | Aktualności

Program Cybernauci

Zespół Szkół nr 2 w Ciachcinie wziął udział w programie Cybernauci. Jest to kompleksowy projekt prowadzony w ramach programu "Bezpieczna+" Ministerstwa Edukacji Narodowej, mający na celu  kształtowanie bezpiecznych zachowań w sieci. Nasi uczniowie uczestniczyli w kilkugodzinnych warsztatach, w trakcie których wzmocnili swoje kompetencje w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu. Szkolenia odbyły się również dla nauczycieli i rodziców, podczas których dowiedzieli się, w jaki sposób można wykorzystać Internet jako narzędzie rozwoju dzieci oraz co robić, aby nie spotkać się z niebezpieczeństwami. Projekt został objęty honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji, Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Cyberprzemoc