Rusza nabór na rok szkolny 2018/19 do Samorządowego Przedszkola i kl. I Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Ciachcinie - szczegóły w zakładce Rekrutacja

12 czerwca 2017 20:17 | Aktualności

List Ministra Edukacji Narodowej

Warszawa, 12 czerwca 2017 roku

Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele,

zbliża się najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas i€“ wakacje. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego będą Państwo życzyli swoim uczniom radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, spędzonych w gronie najbliższych.

W związku z tym uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym listem, w którym zamieściliśmy numery telefonów alarmowych, adresy stron internetowych, będących wsparciem przy planowaniu letniego wypoczynku. Pamiętajmy jednak, że najważniejsza jest rozmowa z uczniami i zwrócenie uwagi na zagrożenia, które mogą ich spotkać.

Jesteśmy otwarci na pytania z Państwa strony. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi departamentami w ministerstwie:

tel. 22 34 74 141 struktura szkół, egzaminy, doskonalenie i kształcenie nauczycieli,

tel. 22 34 74 792 podstawa programowa, podręczniki, ramowe plany nauczania,

tel. 22 34 74 458 przekształcanie szkół, sytuacja nauczycieli i dyrektorów w okresie wdrażania reformy.

Zachęcam także do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie internetowej www.wypoczynek.men.gov.pl oraz z poradnikiem bezpiecznego wypoczynku.

Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej