Rusza nabór na rok szkolny 2018/19 do Samorządowego Przedszkola i kl. I Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Ciachcinie - szczegóły w zakładce Rekrutacja

05 czerwca 2017 20:08 | Aktualności

Konkurs "Moja ulubiona postać literacka"

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV-VI jak i I-III gimnazjum. Zadaniem uczniów było narysowanie w dowolnie wybranym programie graficznym ulubionej postaci z książki. W kategorii szkoły podstawowej I miejsce zajęła Julita Rutkowska, która narysowała Anię z Zielonego Wzgórza, II miejsce - Zosi Klimkowska (101 dalmatyczyków) oraz III miejsce Piotr Olejniczak (spandzbob). W kategorii gimnazjalnej I miejsce zajął Wiktor Mędrek z pracą Gandalfa, II miejsce Mateusz Brudzyński (Królewna Śnieżka) oraz III miejsce - Aleksandra Białaszek namalowała Śpiącą Królewnę.

Wszystkim gratulujemy.Uśmiech

Zdjęcia: