halloween

Samorząd Uczniowski ogłasza wyniki konkursu na najoryginalniejszą dynię Halloween’ową, który odbył się w październiku tego roku. Do konkursu przystąpiło osiemnastu uczniów z klas I-VIII. Jury, w składzie: Pani Dyrektor Moniki Sieradzkiej, Pani Katarzyny Kowalskiej i Pani Marty Piechowskiej, a także przy udziale Joanny Bednarskiej i Wiktorii Nowakowskiej oceniło prace uczniów. Laureatką konkursu klas I-III została Julia Sieradzka z klasy III. Wyróżnienie otrzymała Lena Cieszkowska z klasy I i Kalina Pach z klasy II. W klasach IV-VIII, główną nagrodę za najoryginalniejszą dynię otrzymały siostry Wiktoria i Natalia Śniegockie. Wyróznienie otrzymała Julia Dróżdż klasy VIIIa.

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Doceniamy wasz wkład pracy, pomysłowość i zaangażowanie.