Zakończenie roku szkolnego w grupie 6 latków

„Nie chcę, żeby zabrakło Ci choćby jednego wspomnienia.
Nie martw się o mnie. Mam ich chyba nawet za dużo. Jeszcze tego nie wiesz, ale któregoś dnia będziesz szczęśliwy, mogąc otworzyć swoją torbę i znaleźć tam wspomnienie z dzieciństwa.”

Mathias Malzieu

Drodzy Absolwenci,

Ukończyliście swój pierwszy etap edukacji.
To, czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsze przyjaźnie, pierwsza ocena Waszej pracy, ale przede wszystkim niezatarte wspomnienia dzieciństwa, ważne, a może nawet najważniejsze. Jestem zaszczycona, że mogłam stać się ich częścią.
Życzę Wam, aby każdy spędzony dzień w szkole był wspaniałą przygodą i niezapomnianym wspomnieniem.
Pragnę podziękować również Rodzicom tych cudownych dzieci za wieloletnią, pomyślną współpracę. Życzę dumy ze swoich pociech.

Wychowawca, Edyta Stępień.

Zakończenie roku szkolnego w grupie 6 latków