Rodzinna wycieczka

W czwartek (06.06.2019r.) odbyła się „RODZINNA WYCIECZKA” do Frajdalandii w Budach Iłowskich. Uczestnikami wycieczki były dzieci z grupy 3-4 latków wraz ze swoimi rodzicami i wychowawcą: p.M.Kowalską oraz p.S.Raczkowską. Nasze pociechy rozpoczęły wycieczkę od zwiedzania mini zoo, gdzie mogły zobaczyć alpaki, kozy, owieczki, kucyki, strusie, króliki oraz świnki. Dodatkowo dzieci mogły nakarmić niektóre zwierzątka.

Kolejną atrakcją byłalekcja z sokolnikiem, który prezentował ptaki, i ich zachowania, sposób polowania, opowiadał różne ciekawostki na temat każdego gatunku. Widzowie brali czynny udział w pokazie, ptaki przylatywały i siadały na rękawicy, niektórych musnęły skrzydłem podczas lotu. Na farmie w pokazach brały udział następujące gatunki ptaków: sokoły, rarogi, myszołowy, jastrzębie, sowy płomykówki, puchacze oraz orzeł stepowy.

Następnie udaliśmy się w miejsce przeznaczone do grillowania, w celu upieczenia i skonsumowania kiełbasek. Kolejnym etapem wycieczki były zabawy na dmuchańcach, w mini parku linowym, oraz na placu zabaw. Całej wycieczce towarzyszyła miła, radosna, rodzinna atmosfera i niezapomniane przeżycia. Dopisała zarówno pogoda, jak i humory uczestników.Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu Śmiech

Wycieczka do Frajdalandii.