I edycja The Voice of School

The Voice of School – eliminacje

Trwają przygotowania do wielkiego przedsięwzięcia! Już niedługo, na początku grudnia w Zespole Szkół nr 2 w Ciachcinie odbędzie się I Edycja „The Voice of School”. Czerwone fotele i troje trenerów, którzy wybiorą osobę, która w naszej szkole posiada rewelacyjny, wspaniały - NAJLEPSZYGŁOS! Wygrany otrzyma wspaniałe nagrody, o których uczestnicy dowiedzą się w dniu imprezy.
Samorząd Uczniowski nie spodziewał tak dużej liczby chętnych osób, dlatego postanowił zorganizować wstępne eliminacje, które wyłoniły uczestników, którzy wystąpią na oficjalnym The Voice of School w grudniu. Lista uczestników przedstawia się następująco:
1.      Karol Nowakowski
2.      Amelia Skwark
3.      Mikołaj Rajewski
4.      Kinga Dzięgielewska
5.      Maria Przedpełska
6.      Michał Pochwatka
7.      Michał Grabowski
8.      Wiktor Skulski
9.      Piotr Antonik
10.  Joanna Bednarska
11.  Wiktor Kochanowski
12.  Piotr Szary
13.  Katarzyna Pesta
14.  Zuzanna Becmer
15.  Natalia Łakomiec
16.  Marcin Góralski
17.  Gabriel Grażul
18.  p. Aldona Gierzyńska
Wszystkim uczestnikom życzymy wspaniałej zabawy i zajęcia jak najlepszych miejsc!

The Voice of School – konkurs - I edycja

Dnia 12 grudnia 2018 roku, w Zespole Szkół nr 2 w Ciachcinie odbyła się pierwsza, historyczna dla naszej szkoły edycja The Voice of School. Konkurs został zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, który doskonale poradził sobie z jego organizacją. Samorząd tworząc ideę imprezy, podkreślił między innymi jej charakterystyczne cechy: stworzył czerwone fotele, wykonał nieprzeciętną dekorację oraz dopełnił atmosferę przyciemnioną salą, fenomenalną muzyką oraz unoszącymi się nad głowami widowni i uczestników – balonami.
Każdy uczestnik, który brał udział w imprezie rewelacyjnie przeszedł „Przesłuchania w ciemno”, ponieważ swoim wykonaniem zdołał przekonać trenerów do odwrócenia się i zagwarantował sobie miejsce w następnej części imprezy. Rywalizacja była bardzo zacięta. Trenerzy walczyli jak lwy o uczestników, komplementując ich wykonania  jak najlepiej potrafią oraz próbując przekonać ich do wyboru własnych drużyn. Niestety, każdy uczestnik mógł być w gronie jednego trenera. Drużyny były bardzo różne, ale poziom śpiewu każdego uczestnika – nieprzeciętny. Do finału mogła przejść tylko jedna osoba z każdej drużyny, więc wybór był naprawdę ciężki.
Finał The Voice of School w obecnym roku szkolnym zdominowały dziewczęta:

- z drużyny p. Katarzyny Sarnowskiej, Natalia Łakomiec,

- z drużyny p. Edyty Sołtysiak-Mielcarek, Katarzyna Pesta,

- z drużyny Mateusza Brudzyńskiego, Kinga Dzięgielewska.

Zwyciężczynią pierwszej edycji The Voice of School została Natalia Łakomiec, uczennica klasy ósmej. Wykazała się niezwykłym  profesjonalizmem oraz przede wszystkim pasją do śpiewu. Jako finałową piosenkę, wykonała utwór autorstwa
Adele - „Someone Like You”, przy akompaniamencie prowadzącego, Michała Kalinowskiego. Swoją interpretacją zachwyciła widownię oraz grono jury, w którego skład weszli: p. Dyrektor - Monika Sieradzka, Opiekun Samorządu Uczniowskiego – p. Robert Grala, trenerzy The Voice of School – p. Katarzyna Sarnowska, p. Edyta Sołtysiak-Mielcarek i Mateusz Brudzyński oraz Michał Kalinowski, który współprowadził imprezę. Natalia przekonała ich, że jak nikt inny zasługuje na tytuł The Voice of School, mimo, że rywalizacja była bardzo zaciekła, a poziom wykonywanych utworów - wybitny. Otrzymała wiele wspaniałych nagród m.in. statuetkę i tytuł The Voice of School oraz możliwość wystąpienia i wykonania finałowego utworu w zbliżających się Wyborach Miss i Mistera Szkoły 2019. Finaliści otrzymali również skarpetki świąteczne z niespodzianką, a pozostali uczestnicy słodkie upominki. Całości dopełniło wystrzelone złote konfetti, którym zachwycili się wszyscy obecni na sali.
The Voice of School okazał się spektakularną imprezą, która została przyjęta bardzo serdecznie, zarówno przez społeczność uczniowską, Dyrekcję, nauczycieli i pracowników szkoły oraz uczestników.
Z całego serca zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych imprezach! Obiecujemy wspaniałą zabawę, niesamowitą atmosferę i wiele wrażeń.

The Voice of School- I edycja