Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

"Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas...."

21 czerwca 2018r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli rodzice oraz dyrekcja.

Na początku najważniejszy punkt uroczystości- występ 6 latków. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.

Następnie rozpoczął się występ 3-4 latków oraz 5 latków. Były wiersze i piosenki oraz inscenizacje, które zachwyciły wszystkich.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.
Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Zakończenie roku szkolnego u przedszkolaków