Wyjazd do Teatru Dramatycznego

Dnia 25 kwietnia 2018 r. przedszkolaki uczestniczyły w wyciecze autokarowej do Teatru Dramatycznego w Płocku J Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu „Królewna Śnieżka” wg Karola Suszka w wykonaniu profesjonalnych aktorów, rozbudzanie zainteresowań teatralnych dzieci, uczenie się kultury odbioru sztuki. O prawdziwie baśniowy klimat zadbał scenograf Marian Fiszer, a całości dopełniły przepiękne piosenki ze znanej wersji animowanego filmu Walta Disneya. Dzieci obejrzały uroczy i wzruszający spektakl o jednej z najpopularniejszych baśni braci Grimm opowiadającej o Królewnie, która zmuszona do ucieczki przed złą macochą, trafiła do leśnego domu krasnoludków. Z zapartym tchem i wypiekami na twarzy śledziły pełną przygód opowieść, a na koniec nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

Wyjazd do Teatru Dramatycznego w Płocku