Dzień Babci i Dziadka.

Mimo, że luty jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni – są takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu.

Tak też było we wtorek 6 lutego 2018 r. w Samorządowym Przedszkolu w Ciachcinie, gdzie zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu dzieci ze wszystkich grup zaprosiły do placówki swoje kochane babcie i swych wspaniałych dziadków. Przedszkolaki pod opieką p. S.Raczkowskiej, E.Iwańskiej oraz M.Matyjasik-Pochwatka przygotowały program artystyczny - recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Szczęśliwe i rozpromienione twarze gości ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólne spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły przygotowane upominki.

Dzień babci i dziadka.