Jasełka w przedszkolu

„Pójdźmy wszyscy do stajenki…” słowami znanej wszystkim polskiej kolędy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Ciachcinie w dniu 21 grudnia 2017 r. powitały przybyłych na uroczystość jasełkową zaproszonych gości: Pana Wójta Gminy Bielsk – Józefa Jerzego Rozkosza, Panią Sekretarz Gminy Bielsk – Krystynę Chybę, Panią Wicedyrektor ZS nr 2 w Ciachcinie – Elżbietę Nowakowską, a także rodziców i krewnych. Dzieci przedstawiły program artystyczny przygotowany przez panie: M.Matyjasik – Pochwatkę, E.Iwańską, S.Raczkowską, który przybliżył historię narodzin Pana Jezusa, a także zaprezentowały układ taneczny do piosenki „Merry Christmas- Dance” oraz „Taki mały, taki duży”. Na zakończenie uroczystości Pan Wójt i Pani Wicedyrektor złożyli rodzicom życzenia świąteczno – noworoczne. Nie zabrakło także Świętego Mikołaja, który obdarował naszych grzecznych przedszkolaków wyczekiwanymi prezentami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości:

Jasełka w przedszkolu