Let s put hands...

To projekt, który realizują uczniowie z klasy III a i b szkoły podstawowej razem z nauczycielką języka angielskiego - Moniką Topczewską.

Projekt został zatwierdzony  we wrześniu 2017 roku i otrzymał Certyfikat, tzw. e Twinning Label.

{file50897}

Połączmy nasze ręce!!!

Projekt został założony przez nauczycielkę z Holandii, panią Mary Oei. Kolejni nasi partnerzy pochodzą z Wielkiej Brytanii, Litwy i Turcji.

Główny cel projektu to poznanie krajów partnerskich, ze szczególnym zwróceniem uwagi na flagi.

Uczniowie z każdej szkoły przygotowują flagi swojego kraju, odrysowując dłonie – prosty sposób, a daje mnóstwo satysfakcji i zabawy. Zeskanowane prace, zostają przez nauczycieli zamieszczone na platformie TwinSpace, dzięki czemu możemy wymienić się wszystkimi materiałami.

Z zebranych materiałów uczniowie stworzą plakat promujący naukę języków obcych, a jednocześnie poznają flagi państw partnerskich, ich symbole i tradycje.

Stworzymy mapę Europy i zaznaczymy na niej naszych partnerów, posłuchamy hymnów, napiszemy życzenia świąteczne, nauczymy się piosenki „Hello, Bon Jour…”, nawiążemy współpracę między uczniami, a przede wszystkim będziemy się dobrze bawić!!!

https://youtu.be/7zAmo6VhFrw - Zapraszamy do oglądania :)

Little eTwinners