Plebiscyt dla nauczycieli

11 października Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli plebiscyt w kilku kategoriach: najlepiej ubrany, najbardziej uśmiechniety, cool, budzący zaufanie, wymagający, życzliwy, najgłośniej krzyczący. W głosowaniu brali udział uczniowie klas IV - VII oraz II - III gimnazjum. Wyniki zostały ogłoszone podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Najwięcej dyplomów otrzymała pani Aldona Gierzyńska, tj. najlepiej ubrany nauczyciel, najbardziej uśmiechnięty i życzliwy. W kategorii najbardziej cool wygrał pan Robert Grala, najbardziej zaufany nauczyciel - ucznioiwe wybrali panią Monike Nycz. Wśród nagrodzonych była również pani Monika Kobierecka jako najbardziej wymagający nauczyciel, natomiast najgłośniej krzyczącym nauczycielem okazała sie pani Joanna Nowakowska.
Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje.Uśmiech