Zakończenie roku szkolnego 6-latki

„Pożegnania nadszedł czas...” tymi słowami 22 czerwca 2017 r. 6-latki żegnały chwile spędzone w przedszkolu oraz swoją wychowawczynię p. Małgorzatę Matyjasik-Pochwatka. Dla jednych był to tylko rok, dla drugich dwa lata, a dla innych nawet trzy. W uroczystości towarzyszyli im rodzice i Dyrekcja szkoły, którzy wspólnie wysłuchali programu przygotowanego przez dzieci i wychowawcę. Na pamiątkę pobytu w placówce 6-latki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz nagrody książkowe, a na ręce każdego rodzica Dyrektor wspólnie z wychowawcą przekazali listy gratulacyjne w podziękowaniu za współpracę i trud włożony w wychowanie dzieci. Nie zabrakło także wakacyjnych życzeń oraz łez wzruszenia.

Dziękuję rodzicom dzieci z grupy 6-latków za kilkuletnią współpracę, a dzieciom za wspólny czas spędzony w przedszkolu - życzę dalszych sukcesów.
Wychowawca

Zakończenie roku 6-latki