Zakończenie roku szkolnego 3-4 latki

„Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”.

22 czerwca 2017 r. w grupie 3-4 latków (wychowawca: p. Edyta Iwańska) odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończena roku uczestniczyli rodzice oraz Pan Dyrektor Dariusz Woźniak i Pani Wicedyrektor Elżbieta Nowakowska.

Dzieci z grupy najmłodszej zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze, przedstawiły krótką inscenizację wakacyjną oraz popisały się tańcem. Maluchy dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.

Po występnie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Zakończenie roku 3-4 latki