Magiczne Ogrody

26 maja 2017 r. dzieci z grupy 6-latków i klasy 1 w towarzystwie swoich rodziców oraz wychowawcy (p. Małgorzaty Matyjasik-Pochwatka) wybrały się na rodzinną wycieczkę zorganizowaną z okazji "DNIA RODZINY". Chociaż podróż była długa, warto było ją pokonać, aby móc zwiedzić wyjątkowe miejsce jakim są "MAGICZNE OGRODY" w Trzciankach. Za sprawą pięknej scenerii stworzonej z setek kwiatów, drzew i krzewów oraz bajecznych krain zamieszkiwanych przez niezwykłe istoty - przenieśliśmy się w baśniowy świat parku. Poznaliśmy niezwykłą historię tego miejsca, a na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. wyścigi w bulwiakowych workach. Ponadto zobaczyliśmy "Marchewkowe Pole", "Zamek Wróżek Smużek", jaskinię, w której mieszkają włochate stwory - Mordole oraz "Błotną kuchnię". Pływaliśmy na tratwach, chodziliśmy po linowych mostach, zjeżdżaliśmy z "Krasnoludzkiej Wieży", poszukiwaliśmy małego Bulwiaka w Kwiatowej Dolinie, strzelaliśmy z kuszy, poznaliśmy Skrzata Kronikarza oraz dowiedzieliśmy się, jak posługiwać się tarczą i mieczem. Były to niezapomniane chwile, które wprawiły wszystkich w świetny nastrój i dostarczyły każdemu mnóstwo radości i zabawy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej niezwykłej wycieczki.

Magiczne ogrody