Rusza nabór na rok szkolny 2018/19 do Samorządowego Przedszkola i kl. I Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Ciachcinie - szczegóły w zakładce Rekrutacja

Walentynkowy turniej tenisa stołowego

W dniu 10.02.2017r. w naszej szkole zorganizowany został walentynkowy turniej tenisa stołowego. Uczestniczyło w nim 34 dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum.
         Celem była popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie prozdrowotnego stylu życia oraz dbałość o zdrowie. Mecze toczyły się do dwóch wygranych setów na dwóch stołach tenisowych jednocześnie. O miejsce w drabince turnieju decydowało losowanie. Zespół tworzyła para chłopiec i dziewczynka. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Dla wszystkich uczestników przewidziane były nagrody. Finały były wyrównane i do końca trzymały w napięciu.

Zwycięzcami w SP zostali Grabowska Karolina i Gołębiowski Filip. II miejsce zajęli Katarzyna Pesta i Patryk Różański, a miejsce III zagwarantowali sobie Julia Drożdż oraz Michał Kalinowski. Wśród gimnazjalistów I miejsce zajęli Klaudia Rybicka i Patryk Boguszewski, II miejsce Aleksandra Białaszek i Maciej Gołębiowski, zaś III Weronika Wójcik oraz Jakub Żuchniewicz.
        Organizatorem imprezy był nauczyciel wychowania fizycznego Robert Grala, a nagrody wręczał dyrektor szkoły p. Dariusz Woźniak.

Tenis stołowy