Dzień Babci i Dziadka w grupie 6-latków

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Kochają bezwarunkową miłością i rozpieszczają swoje wnuczęta Uśmiech a „Dzień Babci i Dziadka” to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości.

Właśnie o tym zapewniały recytując wiersze i śpiewając radośnie piosenki dzieci z grupy 6-latków, którzy 20 stycznia 2017 r. gościły w przedszkolu szczególne osoby – swoje Babcie i Dziadków. Uroczystość została przygotowana pod nadzorem p. Małgorzaty Matyjasik-Pochwatka i p. Sylwii Raczkowskiej. Przedszkolaki w formie wierszy złożyły Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia oraz wręczyły przygotowane prezenty i dyplomy. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i Dziadków.

Z okazji Święta Babci i Dziadka pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęści i samych pomyślnych dni oraz pociechy i zadowolenia ze swoich wnucząt Uśmiech

Podziękowania kierujemy do p. Anny Potery za pomoc w przygotowaniu uroczystości.