Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia, to czas miłości, radości, przebaczania, ale także jest to czas refleksji i spotkań rodzinnych. Czasami jest to jedyna okazja w całym roku, żeby się spotkać z najbliższymi…

Z tejże okazji dnia 21 grudnia 2016r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Ciachcinie dzieci z grup przedszkolnych (3,4-latki i 5-latki) pod kierunkiem p.Marzanny Kowalskiej oraz p. Edyty Iwańskiej, przedstawiły dla swoich najbliższych  oraz Dyrekcji Szkoły program artystyczny o tematyce zimowo-świątecznej. Przedszkolaki wspólnie zaśpiewały kolędy i pastorałki, jak również  recytowały wiersze. Podczas spotkania nie zabrakło także Świętego Mikołaja, który przybył do dzieci z workiem prezentów.

Spotkanie wigilijne zakończyło się obdarowaniem dzieci słodyczami oraz złożeniem życzeń świąteczno-noworocznych przez Pana Dyrektora Dariusza Woźniaka oraz Panią Wicedyrektor Elżbietę Nowakowską. Uroczystość przebiegła w miłej, rodzinnej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu paczek świątecznych, jak również Świętemu Mikołajowi za pełnioną rolę. Gorące podziękowania składamy również  Pani Marcie Sobczak za udostępnienie zdjęć.

Jasełka 3,4,5 latki