Kiermasz Bożonarodzeniowy

W okresie przedświątecznym po raz drugi odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez rodziców Przedszkolnej Grupy 6-latków pod nadzorem wychowawcy grupy Pani Małgorzaty Matyjasik-Pochwatka. Kiermasz odbył się dnia 09.12.2016 r. w świetlicy Zespołu Szkół nr 2 w Ciachcinie, którego kontynuacja odbyła się 11.12.2016r. podczas dwóch mszy świętych w Kościele Parafialnym w Ciachcinie.  Tak, jak w ubiegłym roku kiermasz cieszył się bardzo dużym powodzeniem i wprowadził wszystkich w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Na przygotowanych stoiskach znalazły się różnego rodzaju ozdoby świąteczne oraz przepyszne domowe wypieki, wykonane przez rodziców oraz wychowawcę grupy 6-latków. Kolorowe ozdoby świąteczne, wyjątkowo piękne i niepowtarzalne cieszyły się bardzo dużym powodzeniem wśród całej społeczności przedszkolnej, szkolnej i lokalnej. Każdy mógł zakupić niepowtarzalne stroiki, świeczniki, choinki, bombki, witraże oraz przepyszne domowe wypieki, tj. ciasta, ciasteczka, babeczki oraz soczek do picia. Kiermasz świąteczny zakończył się bez wątpienia dużym sukcesem, ponieważ udało nam się zebrać ze sprzedaży aż 2328,20zł!!! Kwota ta zostanie wykorzystana na potrzeby naszych przedszkolnych dzieci 6-letnich i przeznaczona na zorganizowanie wycieczki lub kilku mniejszych wycieczek, które odbędą się na wiosnę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które poprzez świąteczne zakupy wsparły nasze działania finansowo oraz tym osobom, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu, przeprowadzenie i organizację.

Szczególne podziękowania kierujemy m.in. do następujących osób:

* Za ozdoby świąteczne serdeczne podziękowania dla:

- Pani Małgorzaty Matyjasik-Pochwatka,

- Pani Anny i Jolanty Potera,

- Pani Aleksandry Piotrowskiej,

- Pani Moniki Brudzyńskiej.

- Pani Agnieszki Sieradzkiej,

- Pana Przemysława Pietrzak.

- Pani Anny Stępień,

- Pani Moniki Brulińskiej,

- Pani Edyty Maranowskiej,

- Pani Aleksandry Piotrowskiej i Moniki Brudzyńskiej,

- Pani Anny Papierzyńskiej,

- Pani Magdaleny Skulskiej,

- Pani Krystyny Kochanowskiej,

- Pani Pauliny Radzikowskiej,

- Pani Sylwii Gruszczyńskiej,

- Pani Magdaleny Szymczak.

* Za zakup soczków oraz potrzebnych przyborów do wydawania słodkości serdeczne podziękowania dla:

- Pani Marzeny Karpińskiej,

- Pani Małgorzaty Piaseckiej,

- Pani Katarzyny Jakubowskiej.

* Za obsługę podczas kiermaszu serdecznie dziękujemy :

- Pani Annie Potera,

- Pani Annie Stępień,

- Pani Monice Brulińskiej,

- Pani Aleksandrze Piotrowskiej,

- Pani Monice Brudzyńskiej ,

- Pani Krystynie Kochanowskiej,

- Pani Sylwii Gruszczyńskiej,

- Pani Magdalenie Szymczak,

- Pani Agnieszce Sieradzkiej,

- Panu Przemysławowi Pietrzak.

Dziękujemy również ks. Proboszczowi Andrzejowi Krajewskiemu za umożliwienie przeprowadzenia kiermaszu podczas niedzielnych mszy św. oraz wsparcie finansowe naszego przedsięwzięcia. Podziękowania składamy także Pani Edycie Iwańskiej za oprawę plastyczną pod zaproszenie.

Na sam koniec podsumowania naszego kiermaszu nasuwa się piękna myśl ….
„ Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie Dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne”.

Za to Wam serdecznie dziękujemy!!!

kiermasz świateczny