Uroczystość choinkowa

21 grudnia 2016 r. na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia odbyła się w naszym przedszkolu „Uroczystość choinkowa”. Dzieci z grupy 6-latków pod nadzorem Pani Sylwii Raczkowskiej i Pani Małgorzaty Matyjasik-Pochwatka, przedstawiły swoim najbliższym oraz Dyrekcji szkoły program artystyczny o tematyce zimowo-świątecznej. Przedszkolaki miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Na zakończenie odbyło się składanie życzeń świąteczno-noworocznych przez Panią Wicedyrektor Elżbietę Nowakowską, Pana Dyrektora Dariusza Woźniaka i wychowawcę grupy. Nie zabrakło także Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami. 6-latki przygotowały również drobne upominki dla swoich rodziców w postaci kart bożonarodzeniowych i własnoręcznie ozdobionych pierników. I w tak miłej i świątecznej atmosferze uroczystość dobiegła końca.

Rodzice dzieci z grupy 6-latków wraz z wychowawcą składają serdeczne podziękowania Św. Mikołajowi za pełnioną rolę, zaangażowanie i pomoc. DZIĘKUJEMY Uśmiech

Zostań Jezu mym braciszkiem - film

Zimowa - Sanna - film