Rok 2017/2018 rokiem Władysława Reymonta::Szkoła zrealizowała projekty: Dziecięca Akademia Przyszłości oraz Otwarte Przedszkola.::Szkoła wzięła udział w projekcie "Moja przyszłość"

Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego

Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 30.11.2016 r. na terenie szkoły został zorganizowany III Turniej Andrzejkowy w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców ze szkoły podsatwowej oraz gimnazjum. Zawody odbywały się jednocześnie na dwóch stołach do tenisa stołowego a sędziami zawodów byli uczniowie z naszej szkoły. Impreza cieszyła sie duzym zainteresowaniem. Zwycięzcy z poszczególnych grup wiekowych reprezentować będa szkołę w zawodachpowiatowych.

Należy nadmienić, że nikt z uczestników nie odszedł od stołu tenisowego bez nagrody. Sponsorami upominków byli państwo Grabowscy, firma Volkswagen oraz organizator zawodów nauczyciel wychowania fizycznego.

W kategorii dziewcząt ze szkoły podstawowej I miejsce zajęła Karolina Grabowska, II miejsce Katarzyna Pesta. Wśród chłopców I miejsce Filip Gołębiowski, II miejsce Patryk Różański.

Wśród gimnazjalistów I miejsce zajęła Natalia Paprocka, II miejsce Aleksandra Białaszek. Wśród chłopców I miejsce Maciej Gołębiowski, II miejsce Jakub Gumiński. Dyplomy i nagrody wręczyła Pani dyrektor szkoły.