Dzień Rodziny w grupie 5,6 - latków

Dnia 6 czerwca 2016 r. dzieci z grupy 5,6-latków zaprosiły swoich najbliższych na uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Przedszkolaki zaprezentowały najlepiej jak umiały program artystyczny pod kierunkiem swojego wychowawcy. Nie zabrakło wierszy, piosenek, a także inscenizacji. Były piękne życzenia oraz własnoręcznie wykonane przez dzieci prezenty. Za część artystyczną starszaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Święto  to uświetnił również bukiet życzeń przekazanych przez Panią Wicedyrektor Elżbietę Nowakowską, która skierowała do dzieci oraz ich rodziców wiele ciepłych słów. Spotkanie z rodzicami zakończyło się wspólnym poczęstunkiem przy soczku, kawie oraz pysznych ciastach i ciasteczkach. W tak miłym towarzystwie czas upłynął bardzo szybko. Naszym Mamom i Tatusiom jeszcze raz śpiewamy: sto lat!

Serdeczne podziękowania kierujemy do mam, które swoją pracą przyczyniły się do zorganizowania słodkiego poczęstunku, były to m.in. Pani:

• Dzięgielewska Agnieszka,
  • Gąsiorowska Lilia,