Jasełka Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie to czas szczególny, magiczny…

czas radości, refleksji, serdecznych spotkań.

Z tejże okazji dnia 21 grudnia 2015 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Ciachcinie dzieci z obu grup przedszkolnych (3,4-latki i 5,6-latki) pod kierunkiem p. Edyty Iwańskiej i p. Małgorzaty Matyjasik-Pochwatka, przedstawiły dla swoich najbliższych historię narodzenia Pana Jezusa „Jasełka”. Dzieci miały możliwość zaprezentowania przed większą publicznością swoich umiejętności wokalnych i recytatorskich. Śmiało odgrywały powierzone im role, wspólnie zaśpiewały kolędy i pastorałki, których nauczyły się w przedszkolu. Podczas spotkania nie zabrakło także Świętego Mikołaja, który przybył do przedszkola z workiem pełnym słodyczy. Nauczycielki zadbały o dekoracje sali, a rodzice przygotowali stroje dla swoich dzieci i za tę pomoc – serdecznie wszystkim dziękujemy. Podziękowania kierujemy również do mam: p. Anny Potery, p. Anny Stępień, p. Joanny Rajewskiej i p. Elżbiety Okraszewskiej, które zadbały o przygotowanie paczek dla naszych przedszkolaków. Uroczystość przebiegła w miłej, rodzinnej atmosferze.

Jasełka - przedszkole