Kiermasz Bożonarodzeniowy

„Kto ma w dobroci silną wolę

i silną chęć służby ludziom,

temu życie pięknym snem będzie…” (J. Korczak)

Boże Narodzenie to wyjątkowy, magiczny czas, a każdy moment poświęcony na tworzenie świątecznych ozdób i robieniu domowych wypieków, potęguje ten klimat. W tym roku w dniach od 15 -16 grudnia w Samorządowym Przedszkolu w Ciachcinie odbył się Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy organizowany przez rodziców przedszkolnej grupy 5,6-latków pod nadzorem wychowawcy grupy Pani Małgorzaty Matyjasik-Pochwatka. Wszyscy włożyli  wiele serca i pracy w przygotowania, zapewniając miłą świąteczną atmosferę, która wszystkim się udzieliła. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w świąteczne upominki, ozdoby świąteczne, stroiki, bombki, choinki z różnych materiałów oraz wypieki domowe tj. ciasta, ciasteczka i babeczki wykonane przez  rodziców z naszego przedszkola.

W imieniu Rady Rodziców, dzieci i Wychowawcy grupy 5,6-latków pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie ozdób, słodkości oraz pracę podczas świątecznego kiermaszu. Dzięki Waszej wspaniałej pracy kiermasz przygotowany był perfekcyjnie i chętnie odwiedzany. Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie. Dochód ze sprzedaży (1480,70 zł) zostanie przeznaczony na wycieczkę przedszkolaczków z grupy 5,6-latków, która odbędzie się na wiosnę. J

Za ozdoby świąteczne serdeczne podziękowania dla:

• Pani Anny i Jolanty Potera,

• Pani Magdaleny Skulskiej,

• Pani Lilii Gąsiorowskiej,

• Pani Anny Klekowickiej,

• Pani Krystyny Kochanowskiej.

• Pani Anny Stępień,

• Pani Joanny Rajewskiej,

• Pani Marzeny Karpińskiej,

• Pani Aleksandry Piotrowskiej,

• Pani Anny Papierzyńskiej,

• Pani Agnieszki Dzięgielewskiej,

• Pani Katarzyny Jakubowskiej,

• Pani Pauliny Radzikowskiej,

• Pani Anny Kaim,

• Pani Moniki Brudzyńskiej.

Za obsługę podczas kiermaszu serdecznie dziękujemy :

• Pani Joannie Rajewskiej,

• Pani Annie Stępień,