Rok 2017/2018 rokiem Władysława Reymonta::Szkoła zrealizowała projekty: Dziecięca Akademia Przyszłości oraz Otwarte Przedszkola.::Szkoła wzięła udział w projekcie "Moja przyszłość"

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

p. Aneta Pesta,
p. Marta Piechowska,
p. Katarzyna Nowak.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

18 września 2015 roku został wybrany nowy Samorząd Uczniowski. Jest to ważne wydarzenie w życiu szkoły. Uczniowie klas I – III gimnazjum zagłosowali na wybranego przez siebie kandydata, a następnie komisja przeliczyła głosy.

Wyniki wyborów:

Przewodniczący: Aleksandra Białaszek, Kl. II gimnazjum,

Zastępca: Wiktoria Rajewska, kl. III a gimnazjum,

Sekretarz: Gabriela Krzemińska, kl. I gimnazjum.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

Konkurs "Góra Grosza"

W naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę drobnych monet w ramach akcji :Góra Grosza". W związku z tym ogłoszono konkurs międzyklasowy. Wyniki przedstawiają się następująco:

- w kategorii grup przedszkolnych I miejsce zajęła grupa 5,6 - latków

- wśród klas I - III szkoły podstawowej I miejsce zajęła klasa II,

- wśród klas IV - VI SP I miejsce zajęła klasa IV,

- wśród klas gimnazjalnych I miejsce zajęła klasa II gimnazjum.

Była też kategoria 'Pracownicy". I miejsce wśród pracowników zajęła pani Elżbieta Chrobocińska.

Wszystkim bardzo dziękujemy, że włączyliście się w tą akcję. Z Wasza pomocą udzieliliśmy wsparcia dzieciom z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i innych placówek opiekuńczo – wychowawczych. Dziękujemy!