Rok 2017/2018 rokiem Władysława Reymonta::Szkoła zrealizowała projekty: Dziecięca Akademia Przyszłości oraz Otwarte Przedszkola.::Szkoła wzięła udział w projekcie "Moja przyszłość"

W tym roku opiekę nad Samorządem Uczniowskim pełnią:
p. Aneta Pesta,
p. Katarzyna Nowak,
p. Edyta Sołtysiak - Mielcarek,
p. Marta Piechowska.

Samorząd Uczniowski prowadzi zbiórkę makulatury (gazety, czasopisma, katalogi, foldery itp.). Paczki makulatury można przynosić do świetlicy szkolnej. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej akcji!

Wybory do SU

W dniu 30.09.2014 roku odbyły się wybory do SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO.
Po zaciętej walce wyborczej przewodniczącym SU została Ewelina Mroczek (kl. III Gim.).
Jej zastępcą została Aleksandra Białaszek (kl. I Gim.). Funkcję sekretarzy będą pełnić: Aleksandra Dąbrowska (kl. V) i Wiktoria Rajewska (kl. I Gim.).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dzień Chłopaka

W dniu 30.09.2014 r. obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Wszyscy mężczyźni w naszej szkole zostali obdarowani upominkami. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dyskotekę dla wszystkich uczniów.

Andrzejki

28 listopada z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów naszej szkoły. Uczniowie mogli też skorzystać z wróżb i dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości. Był to mile spędzony odpoczynek od nauki.

Akcja charytatywna WOŚP

Na rzecz  XXIII Finału WOŚP tegoroczny Finał w naszej szkole odbył się 9 stycznia 2015r.
A to wszystko za sprawą opiekunów SU. Nasza szkoła włączyła się w tę wielką akcję charytatywną poprzez zorganizowanie konkursu międzyklasowego w zbieraniu pieniędzy. Pieniądze zostały potem przekazane do sztabu WOŚP w Płocku. Poza tym, z naszej szkoły zostali oddelegowani wolontariusze, ktorzy zbierali pieniądze na terenie Płocka.

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to bardzo miły dzień dla kobiet tych dużych i tych małych. W naszej szkole chłopcy też uczcili ten dzień. Wszystkie kobiety otrzymały życzenia i upominki. Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji gazetkę.

Konkurs na pisankę Wielkanocną

Z okazji Świąt Wielkanocnych Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najpiękniejszą pisankę Wielkanocną. Naszym uczniom nie zabrakło fantastycznych pomysłów. Zadaniem uczestnika było wykonanie pisanki dowolną techniką z wykorzystaniem dowolnych surowców i materiałów. Bardzo ważne było, aby uczeń samodzielnie wykonał pisankę.
Wyniki:
w kl. I SP:
1 miejsce: Wiktoria Nowakowska
2 miejsce: Piotr Antonik
3 miejsce: Gabriel Mioduski
w kl. III SP:
1 miejsce: Patryk Różański
2 miejsce: Katarzyna Pesta
3 miejsce: Emilia Dąbrowska
w kl. V:
1 miejsce: Aleksandra Dąbrowska
2 miejsce: Nikola Tomaszewska

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

Dzień Rodziny

26 maja 2015 r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował inscenizację z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klasy V SP. O oprawę muzyczną zadbał jak zawsze niezawodny p. Grzegorz Leliński.