Rok 2017/2018 rokiem Władysława Reymonta::Szkoła zrealizowała projekty: Dziecięca Akademia Przyszłości oraz Otwarte Przedszkola.::Szkoła wzięła udział w projekcie "Moja przyszłość"

SKO

SKO, czyli Szkolne Kasy Oszczędności, to program edukacji finansowej umożliwiający najmłodszym dzieciom praktyczną naukę oszczędzania i przedsiębiorczości. W naszej szkole SKO rozpoczęło działalność w II semestrze roku szkolnego 2012/13. Organizatorkami SKO są: Katarzyna Kłosińska i Joanna Nowakowska.

SKO – „To bezcenna wiedza, która procentuje przez całe życie”

Nowe SKO to:

• legitymacja SKO dla dziecka na wzór karty płatniczej(karta zawiera indywidualny numer konta dziecka )
  • wygoda wpłat bezgotówkowych(przelewy) oraz gotówkowych,
  • serwis bankowości internetowej,
  • zdobywanie odznak, które mobilizują dzieci do efektywnego oszczędzania,
  • wirtualne skarbonki, które pomagają w rozumieniu celowego oszczędzania.

SKO konto dla Ucznia jest:

• bez opłat za założenie i prowadzenie konta,
  • bezpieczne, środki są wypłacane z konta za pośrednictwem nauczyciela lub przez rodzica,
  • bezkonkurencyjne, umożliwia dostęp do najnowocześniejszego serwisu tego rodzaju w Polsce